PRODEJCE NOVÝCH VOZIDEL

Název pozice PRODEJCE NOVÝCH VOZIDEL
Pracoviště Auto Koutek s.r.o.
Předpokládaný nástup Dle dohody
Kontaktní adresa Tanvaldská 1141
Telefon +420 725 880 202
E-mail danka.koutkova@autokoutek.cz
Kontaktní osoba Bc. Danka Koutková

Náplň práce
- prodej nových vozů, příslušenství a služeb
- pravidelný kontakt se stávajícími zákazníky
- aktivní vyhledávání potenciálních klientů
- účast na marketingových a obchodních akcích
Požadovaný profil kandidáta
- SŠ vzdělání, znalost práce na PC
- zkušenosti s prodejem na podobné funkci výhodou
- zájem o automobilovou problematiku a další vzdělávání v oboru
- velmi dobré organizační schopnosti, samostatnost, důslednost
- výborné komunikační a vyjednávací dovednosti
- osobnost s výraznou orientací na potřeby zákazníků
- časová flexibilita
- znalost angličtiny nebo francouzštiny výhodou
Nabízíme
- možnost seberealizace v prostředí značkové sítě
- perspektivu profesního růstu
- práci v přátelském kolektivu
- platové ohodnocení v závislosti na realizovaných prodejích
Prodáváme vozy značek
Renault Helios Dacia Helios